srpski
Chcecie zobaczyć Belgrad? Poczujcie go!        My nie jesteśmy w centrum. To my jesteśmy centrum.
Strona główna
Ceny
Oferta
Jak nas znaleźć
Linki
Kontakt
Foto galeria
Ratings
book now!
JAK NAS ZNALEĆŹ

Z dworca autobusowego i kolejowego:

Pojeźdźcie autobusem numer 83 (w kierunku Crveni krst) i wysiądźcie na stacji Mačvanska (pierwsza po Slaviji, czwarta od dworca autobusowego albo trzecia od dworca kolejowego). Wróćcie kilka metrów i tu jest ulica Katanićeva. Poszukajcie numer 7.

Pojedźcie tramwajem 2, 3 albo 9 do Slaviji ( jedna stacja od dworca kolejowego albo trzy od dworca autobusowego) i pójdźcie pieszo przez ulicę Sv.Sava do chramu Sv.Sava, skręć w lewo i jesteście w ulicy Katanićeva. Poszukajcie numer 7.

Macie ochotę na spacer? To bardzo proste, tylko idźcie prosto od dworca kolejowego do Slaviji ulicą Nemanjina (około 800 metrów), wejdźcie w ulicę Sv.Sava, idźcie do chramu Sv. Sava i tędy skręćcie w lewo. Dotarliście do ulicy Katanićeva i poszukajcie numer 7.

Albo po prostu złapcie taksówkę, która nie powinna kosztować więcej niż 200-220 dinarów (do 3 EUR). Uwaga: Nie bierzcie taksówek, które stoją przed dworcem, lecz zatrzymajcie którąkolwiek na ulicy.

Z lotniska:

Najtańszym (ale nie i najłatwiejszym) sposobem jest jazda miejskim autobusem numer 72. Wysiądźcie przy gminie Novi Belgrad i przesiądźcie się w autobus nr 83. Wysiądźcie na przystanku Mačvanska ( czwarty przystanek, od kiedy przejdziecie most, pierwszy po Slaviji). Wróćcie się kilka metrów i tu jest ulica Katanićeva. Poszukajcie numer 7.
Ta opcja trwa oko 60-80 minut.

Kursuje również autobus JAT (bilet kosztuje 200 dinarów, około 2,5 EUR) który jeździe do Slaviji o każdej pełnej godzinie. Od Slaviji idźcie pieszo przez ulicą Sv. Sava do końca, skręćcie w lewo i jesteście na ulicy Katanićeva. Znajdźcie numer 7.
Ta opcja trwa około 45 minut.

Jeżeli chcecie jechać taksówką, najlepiej pójść do Informacji turystycznej i tam bezpłatnie zamówią wam taksówkę. W ten sposób zapłacicie około 10 – 11 EUR, co raczej się nie zdarzy, jeśli weźmiecie taksówkę, zaparkowaną przed lotniskom. W tym przypadku cena będzie wynikiem umowy z kierowcą (prawdopodobnie około 20 EUR).
Ta opcja trwa około 30 minut.

Specjalnie dla grup powyżej 8 osób, możemy organizować przewóz busem, który zawiezie was do hotelu za 30 EUR. Bus musi być zarezerwowany przynajmniej jeden dzień wcześniej.

 
  Adres:
Chillton Hostel
Katanićeva 7
11000 Belgrad
Serbia

Kontaktujcie się z nami:
Ph/fax: +381 11 344 18 26
SMS/Kom: +381 62 677 004
E-mail: [email protected]
skype: chillton
www.myspace.com/chilltonhostel

Strona główna | Ceny | Oferta | Jak nas znaleźć | Linki | Kontakt | Foto galeria | Ratings
all rights reserved by chillton hostel